Monthly Archives: Серпень 2013

Перше причастя

25 серпня в неділю, урочисто відбулось перше причастя наших наймолодших парафіян. Вони готувались до цього дня напротязі цілого літа, відвідуючи недільну школу, де могли дізнатись про Христа і Його церкву, про святі Дари Пречистого Тіла і Крові Ісусової, як поводитись в храмі Божому. Вивчали Заповіді Божі і вчили молитви. Це все сприяло до їх християнського розвитку. Чемно відстоявши Божественну Літургію, прийнявши Святі Дари і вислухавши настанову настоятеля прот. Івана Яворського одержали пам’ятки про своє перше причастя.
162_img_6945

163_img_6949

164_img_6983

165_img_7016

166_img_7021

Празник-відпуст на свято явління Божої Матері

За звичаєм кожного року 31 липня, по милості Божій, всі вірні різних конфесій святкують з’явлення Божої Матері в м. Борщеві. На місці явлення збудовано величний собор, який видніється зі всіх сторін нашого міста і своєю красою кличе прийти до нашої Владичиці Богородиці на благословення.

За традицією на святкування був запрошений високопреосвященнійший Нестор, Архиєпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, якого урочисто зустріли з караваєм і віршованими вітаннями діти.

В храмі преосвященнійшого Нестора зустрів настоятель собору прот. Іван Яворський, який привітав владику подавши йому хрест для благословення всіх присутніх. По благословенню розпочалась Свята Божественна Літургія. На літургії були присутні декан Борщівського благочиння прот. Ілля Негір, декан Заліщицького благочиння прот. Василь Вирозуб, священники з цих деканатів та ксьондзи з римо-католицької парафіїї м. Борщева.
Настоятель Собору прот. Іван Яворський

По завершенню літургії була освяченна вода преосвященнійшим Нестором, по завершенню освячення, владика окропив водою всіх присутніх і звернувся до прихожан з повчальним словом.