Monthly Archives: Вересень 2013

НАШІ ЛІКАРІ – ГОСПОДЬ БОГ І ПРЕЧИСТА ДІВА МАРІЯ

У квітні важко занедужала моя бабуся. Лікарі готували її до операції, а самі не давали жодних надій на успіх: їй 80 років, 6 перенесених операцій, тахікардія, тиск. Попередили рідних, що від наркозу може не відійти. Тим більше, ніхто не міг поставити діагноз. Болів живіт, була висока температура, а при проколі з черевної порожнини полився гній…
Мама терміново виїхала до Донецьку. Там проживає бабуся, мамина сестра, і там робили операцію. Я проводжала її, одягнену у чорний одяг, і запевняла, що їй не треба було так одягатися, що все буде добре.
Я точно знала, що зараз потрібно робити! Проводивши маму написала «За успішне проведення операції та швидке видужання Раїси» і помчала до церкви.
При вході була дуже розчарована, бо парафіяни вже виходили з Хресної дороги, і я не встигла подати записку. Але зробила це, а сама стала молитися до Матінки Божої.
Записку побачив отець Іван, який саме виходив по закінченню служби, запитав: «Коли операція?». Я відповіла: «Вже іде». Він сказав: «Я переодягаюся. Будемо молитися».
Він читав молитви, а у мені все більше укріплювалась віра у те, що все буде добре.
По закінченню служби подякувала Отцю, а вийшовши з церкви набрала номер маминої сестри, яка була в лікарні з бабусею. Від неї почула, що операція пройшла успішно і бабуся вже помалу відходить від наркозу!
Зараз моя бабуся, дякуючи Господу, почуває себе добре. Усі знають і вірять, що це видужання – Божа ласка. Я розповідала про цей випадок друзям, колегам на роботі. І хочу, щоб парафіяни нашої церкви знали про це. І ніколи не втрачали віри.
Дуже вдячна отцю Івану, що залишився тоді зі мною в церкві! Його молитва ще більше скріпила в мені віру в Бога.
Нещодавно знову молилася за здоров’я моєї мами. І Бог почув мої молитви!
Тому вірю і всім серцем буду вірити, що Бог оздоровляє, лише треба щиро молитися і вірити в Його силу і заступництво.
Слава Ісусу Христу!

Ірина Співак