Monthly Archives: Квітень 2016

Христос Воскрес !

Paskha_XB

Возлюблені в Господі брати і сестри!  Нині все наповнилося світлом ,небо і земля, і глибини підземнії ; нехай же святкує все творіння Христове Воскресіння – в Нім бо ми стверджуємось. Тому ; « Встаньмо рано на світанні і , замість мира ,пісню принесім Владиці , і Христа побачимо ,правди Сонце ,що всім освітлює життя ./ З канону пасхи /.  Вітаю усіх вас з святом Воскресіння Христового ! Бажаю усім вам щоб Воскреслий з мертвих Христос Життєдавець благословив вас здоров’ям, великою любов’ю ,миром , спокоєм, злагодою достатком , добром, щасливою долею і спасінням . Хай радість Святої Христової Пасхи супроводжує усе ваше життя ,а віра у Воскресшого Ісуса , надія на Христову безмежну любов , любов ваша до Господа нехай вічно будуть з вами . Во істину Христос воскрес ! З повагою і найкращими пасхальними побажаннями до вас настоятель собору Борщівської ікони Божої Матері митрофорний протоієрей             о . Іван Яворський .

Вхід Господній у Єрусалим

DSC02234 DSC02212 мама

У неділю Входу Господнього в Єрусалим вірні собору Борщівської ікони Божої Матері прийшли , щоб молитовно згадати подію двохтисячолітньої давності. Вони в руках тримали гілки верби , як знамено воскресіння нагадували усім про життя вічне в Царстві небесному . У них ,як у синів і дочок Христових по благодаті Божій , серця були наповнені радістю . Настоятель собору отець Іван Яворський побажав усім ,щоб у кожній сім’ї і родині була така радість , яка була у жителів Єрусалиму ,котрі вітали Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Який, як Цар миру і любові їхав на молодому ослі .В Єрусалимі ці люди, тримаючи гілки пальм, вітали Ісуса Христа словами: ,,Благословенний Той хто йде в ім’я Господнє Цар Ізраїлів ! “

 

Посвячення вишитої ікони

2016-04-07-6064

Парафіянка собору Борщівської ікони Божої Матері Окальська Тетяна Володимирівна, котра в минулому вишила портрет Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси – України Філарета і портрет Високопреосвященнішого Нестора Архієпископа Тернопільського Кременецького і Бучацького, подарувала для собору образ Пресвятої Богородиці . Отець Іван Яворський подякував за вишиту ікону і побажав Тетяні Володимирівній нових звершень у праці на хвалу Божу . Також побажав, щоб Всемилостивий Господь сторицею Їй віддячив .