Monthly Archives: Липень 2016

Благословляюча Божа Мати Борщівська

Ми, діти Божі по Його святій благодаті, щиро дякуємо Творцеві небесному за те, що з небесних висот послав на нашу землю Свою Матір Пресвяту Преблагословенну Діву Марію.
20160717_130041  Перші повідомлення про прихід на нашу землю Небесної Володарки сягають кінця 16го початку 17го століття. Вже в першій половині 20го століття 9 травня 1939 року Божу Матір масово, тобто усі весільні гості, бачать над криницею – чудесним джерелом Божої Матері. Усі на колінах молились. Божа Матір присутніх хресним знаменням благословляла. У 80тих роках 20 століття Свята Діва Марія кожної неділі і в усі великі церковні свята не просто являється, а у світлі сяйва ходить по землі, де зараз побудований собор Борщівської ікони Божої Матері. 31 липня 1994 року парафіяни знову стали свідками з’явлення Божої Матері, котра благословляла початок будівництва собору. Вона ж зцілила поранену руку інженера-будівельника. З того часу багато зцілень і чудесної допомоги люди одержали від Небесної Цариці неба і землі. 4 грудня 2006 року Божа Мати на початку святої літургії сходить над престолом по сяючих сходинках і йде до людей. 13 червня 2012 року Свята Діва Марія з’являється над центральним куполом собору, молиться на усіх чотирьох сторонах і на усі сторони посилає Своє Материнське благословення.
Вірю і твердо переконаний в тому, що Матір Божа обов’язково захистить нас і ми щасливо будемо жити в мирній, Богом благословенній Україні. З часу з’явлення Божої Матері багато людей одержали зцілення і усі, хто приходив до собору на молитву розповідали про те, що отримують те, чого просять у Матері Божої.
Приходьте і Ви. Одержуйте допомогу. Ставайте духовно багатими і щасливими.
Початок святої літургії 31 липня о 12й годині. Нехай благословляє усіх Бог і Божа Мати!
Усе те, що тут написано підтверджено письмовими свідченнями.
З християнською любов’ю до усіх настоятель собору митрофорний протоієрей о.Іван Яворський