Monthly Archives: Серпень 2019

о.Іван Яворський: «Я вдячний Господу, що вибрав мене Своїм знаряддям праці для Його прослави»

5 серпня минає 40 років з дня висвячення декана Борщівського благочиння, настоятеля собору Борщівської ікони Божої Матері, митрофорного протоієрея отця Івана Яворського. Напередодні престольного празника ми зустрілися з отцем Іваном, аби привітати його і поговорити про місію священника, роль церкви в духовному і національному житті народу. А от про особисті заслуги, певні досягнення, яких у нього чимало, просив уникнути.
— Вітаємо Вас, отче, з такою поважною датою у житті і бажаємо ще багато і багато років вірно служити Богові і людям задля спасіння душ і національного розвою рідної держави.
— Щиро дякую. Хочу наголосити, що в Бога тисячу років – як день вчорашній, тому 40 років теж, як один день. Я багато в житті переосмислював, змінювався і хотів би, щоб люди також зазнавали

Continue reading

Храмове свято 31 липня 2019 року

Цьогорічне храмове свято собору Борщівської ікони Пресвятої Богородиці ознаменоване двома ювілейними подіями – 25 років тому над церковною хоругвою, при освяченні першого каменя будови храму, з’явилася Божа Мати, що і дало початок щорічному святу 31 липня, також цього року святкує 40-річчя свого священничого служіння настоятель собору і борщівський благочинний, митрофорний протоієрей Іван Яворський. Як завжди, на святкування зібрались парафіяни собору, гості з інших парафій, священники Борщівського та Заліщицького районів.

Continue reading