Вітаємо з Різдвом Христовим!

Христос народжується!
Дорогі в Христі браття і сестри,
вітаємо усіх вас зі святом Різдва Христового і Новим роком!
Богодитятко Ісус хай народиться у серцях ваших, і нехай в них утвердиться благодать Божа. Хай ваші серця, душі ваші, стануть небом, земним раєм, вмістилищем Невмістимого Бога.
Бажаємо, щоб у житті своєму ви мали таку радість, яку мали Пресвята Діва Марія і старець Йосип в час народження Ісуса Христа, вифлеємські пастухи, які прийшли поклонитись Йому і взяти Божественне благословення в Нього, і три мудреці-царі зі Сходу, котрі віддали дари Христові і одержали від Немовлятка Ісуса благословення і спасіння для душ своїх.
Прийдім і ми до Христа Спасителя, Який Своїм народженням примирив людину з Богом, небо з землею, назвав нас Своїми синами і дочками по Його святій благодаті. Принесімо Христові свою щиру любов, серця і душі. Попросімо Його, щоб завжди нас благословляв, допомагав нам, охороняв від усякого зла, подав нам благодатну допомогу у житті і праці на благо процвітання Матері-України і утвердження Помісної Православної Церкви України.
Помолімось, щоб 2020 рік для усіх нас став роком закінчення війни, роком здоров’я, любові, миру, спокою, злагоди і єдності.
Хай добро і щаслива доля супроводжують усе ваше життя.
Хай у ці Різдвяні дні благословляє вас Богодитятко Ісус і Божа Мати!
Славімо Його!

З любов’ю у Христі і найкращими Різдвяними і Новорічними побажаннями
настоятель собору Борщівської ікони Божої Матері, благочинний Борщівського деканату, митрофорний протоієрей Іван Яворський та редакція сайту http://www.borsobor.com/

Залишити відповідь