Повчальні цитати з Біблії

“Бог є Дух, і тим, що поклоняються Йому, належить поклонятися духом та істиною.” Єв. Івана гл.4.24.

“Споконвіку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог.” Єв.Івана гл.1.1

“Бог є Світло і немає в Ньому ніякої темряви.” 1.Івана гл.1.5

“Бог є любов, і хто перебуває в любові, перебуває в Бозі і Бог в ньому.” 1.Івана гл.4.16.

“У любові немає страху, але довершена любов проганяє страх, бо страх має муку. Той хто боїться, не
довершений в любові.” 1.Івана гл.4.18.

“Будемо любити Його, бо Він раніше полюбив нас.” 1.Івана гл.4.19.

“Хто каже:”я люблю Бога, а брата свого ненавидить, той говорить неправду: бо той, хто не любить брата свого, якого бачить, як може любити Бога,
Якого не бачить?” 1.Івана гл.4.20.

“Бо всякий народжений від Бога,перемагає світ; і ця перемога, що перемогла світ,- віра наша.” 1Івана гл.5.4.

“Бо троє свідчать на небі: Отець, Слово і Святий Дух; і Ці троє єдине.” 1Івана гл.5.7.

“Ви чули, що було сказано: люби ближнього твого і ненавидь ворога твого. А я кажу вам: любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто проклинає вас, добро творіть тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих хто кривдить і гонить вас, щоб ви були синами Отця вашого Небесного, бо Він сонцем Своїм осяває злих і добрих і посилає дощ на праведних і на неправедних.” Мф 5,43-45.

“Якщо я говорю мовами людськими і ангельськими,а любові не маю, то я – мідь, що дзвенить, або кімвал, що бриньчить. Якщо маю дар пророцтва, і знаю всі таємниці, і маю всякі пізнання і всю віру, так що й гори можу переставляти, а любові не маю, – то я ніщо. І якщо роздам усе добро моє і віддам тіло моє на спалення, а любові не маю, то нема мені з того ніякої користі.” 1 Кор 13.

“Любов довготерпить, милосердствує, любов не заздрить, любов не вихваляється, не пишається, не безчинствує, не шукає свого, не гнівається, не замишляє зла, не радіє з неправди, а радіє істині; усе покриває, всьому йме віру, всьбго сподівається, все терпить. Любов ніколи не минає, хоч і пророцтва скінчаться і мови замовкнуть, і знання зникне.” 1 Кор 13,4 – 8.

“Хто не любить, той не пізнав Бога, тому що Бог є любов. Любов Божа до нас відкрилась у тому, що Бог послав усвіт Єдинародного Сина Свого, щоб ми жили через Нього.” 1 Ів. 4,9-10

Бо так полюбив Бог світ, що віддав і Сина Свого Єдинородного, щоб усякий, хто вірує в Нього, не загинув, а мав життя вічне. Бо не послав Бог Сина Свого в світ, щоб судити світ, а щоб світ спасся через Нього.” Ів. 3,16 – 17.

“Хіба ж не знаєте, що ви – храм Божий і Дух Божий живе у вас ? Якщо хто зруйнує храм Божий, того покарає Бог: бо храм Божий святий, а цей храм – ви.” 1 Кор.3, 16 – 17.

“Благаємо вас також браття: наставляйте на розум безчинних , втішайте малодушних, підтримуйте немічних, будьте довготерплячі до всіх. Пильнуйте,щоб хто кому не відплачував злом за зло; але завжди дбайте про добро один одному і всім. Завжди радійте. Безперестанно моліться. За все дякуйте: бо така що до вас воля Божа у Христі Ісусі. Духа не вгашайте. Пророцтва не зневажайте. Все досліджуйте, доброго тримайтеся. Утримуйтесь від усякого зла. Сам же Бог миру нехай освятить вас у всій повноті, і ваш дух, і душа, і тіло у всій цілості нехай збережеться непорочно на прешестя Господа нашого Ісуса Христа.” 1 Сол. 5, 14 – 23.

“Одне тіло й один дух. Один Господь, одна віра, одне хрещення, один Бог і Отець усіх, Який над усіма, і через усіх, і в усіх нас.” Єф. 4, 5 -6.

“Кожному із нас дана благодать у міру дару Христового.” Єф. 4, 7.

“І Він настановив одних апостолами, інших пророками, інших євангелістами, інших пастирями та вчителями, на довершення святих, на діло служіння, для створення Тіла Христового, аж доки всі прийдемо до єдности віри й пізнання Сина Божого.” Єф. 4, 11 – 13.

“Гніваючись не грішіть : нехай сонце не заходить у гніві вашому ; не давайте місця дияволові.” Єф. 4, 26 – 27.

“Усяке роздратування, і лютість, і гнів, і крик, і лихослів’я з усякою злобою нехай будуть знищені у вас; а будьте один да одного добрими. милосердними, прощайте один одному, як і Бог у Христі простив Вам.” Єф. 4, 31 – 32.ст

“Бо плід Духа є у всякій доброті, праведності і істині.” Єф.5, 9.

“Все ж те, що викривається, стає явним від світла, бо все, що стає явним є світло. Тому сказано:” Встань сплячий, і воскресни з мертвих, і освітить тебе Христос.” Отже, глядіть, робіть обережно,не як нерозумні, а як мудрі, цінуючи час, бо дні лукаві.” Єф. 5, 13 – 16.

“І не впивайтеся вином, від якого буває розпуста; а наповнюйтеся Духом, повчаючи самі себе псалмами та славословленнями і піснеспівами духовними, співаючи і прославляючи в серцях ваших Господа, дякуючи завжди за все Господеві й Отцеві, в ім”я Господа нашого Ісуса Христа,підкоряючись один одному в страху Божому.” Єф. 5, 18 – 21.

“Діти слухайтесь своїх батьків у Господі, бо цього вимагає справедливість.Шануй батька твого і матір – це перша заповідь з обітницею : “щоб тобі було добре і ти був довголітнім на землі.І ви, батьки, не роздратовуйте дітей ваших, а виховуйте їх у вченні і наставлянні Господньому.” Єф. 6, 1 -4.

“Прийдіть до Мене, всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас ; візьміть ярмо Моє на себе і навчіться від Мене, бо Я лагідний і смиренний серцем, і знайдете спокій душам вашим ; бо ярмо Моє – благо, і тягар Мій легкий.Мф.” 11,28-30.

“Усе Мені передано Отцем Моїм, і ніхто не знає Сина, тільки Отець; і Отця ніхто не знає тільки Син, і той, кому Син схоче відкрити.” Мф.11,27.

“Ісус відповів: істинно, істинно кажу тобі: якщо хто не народиться водою і Духом, не може увійти в Царство Боже.Народжене від плоті є плоть, а народжене від Духа є дух. Не дивуйтеся тому, що Я сказав тобі; треба вам народитися звище. Дух дише де хоче, і голос його чуєш, але не знаєш, звідки він приходить і куди йде: так буває з кожною людиною народженою від Духа.” Ів. 3, 5 -8.

“Ніхто не сходив на небо, тільки Той, Хто зійшов з небес, Син Людський, Сущий на небесах. І як Мойсей підніс змія в пустелі, так належить піднестися Синові Людському, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне.” Ів. 3, 13 -14.

“Прийдіть до Мене, всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас ; візьміть ярмо Моє на себе і навчіться від Мене, бо Я лагідний і смиренний серцем, і знайдете спокій душам вашим ; бо ярмо Моє – благо, і тягар Мій легкий.” Мф. 11, 28 – 30.

“Коли б ви знали, що значить: милости хочу, а не жертви, то не осуджували б невинних.” Мф. 12, 7.

“Усяке царство, що розділилося в собі, запустіє; і всяке місто чи дім, що розділилися в собі, не встоять.” Мф. 12, 25.

“Хто не зі Мною, той проти Мене; і хто не збирає зі Мною, той марнує.Тому кажу вам: всякий гріх і хула простяться людям, але на Духа хула не проститься людям.І коли хто скаже слово на Сина Людського, проститься йому,якщо хто скаже на Духа Святого, не проститься йому ні в цьому житті, ні в майбутньому.” Мф. 12, 32.

“Добра людина з доброго скарбу серця винисить добре, а зла людина зі злого скарбу виносить лихе.Кажу ж вам, що за всяке пусте слово, яке скажуть люди, вони дадуть відповідь у день судний: бо за словами своїми будеш виправданий і за словами своїми будеш осуджений.” Мф. 12, 35 – 37.

“Так буде при кінці світу: зійдуть ангели, і відлучать злих від праведних, і вкинуть їх у піч вогняну: там буде плач і скрегіт зубів.” Мф. 13, 49 – 50.

“Не буває пророка без честі, хіба що тільки на батьківщині своїй і в домі своїм.” Мф. 13, 57.

“Не те, що входить в уста,оскверняє людину, а те, що виходить з уст,оскверняє людину.” Мф. 15, 11.

“А те, що з уст виходить,від серця виходить; це і оскверняє людину, бо від серця виходять злі помисли,вбивства, перелюбства,любодіяння,злодійство, лжесвідчення,хула.” Мф. 15, 18 – 19.

“Ісус сказав учням своїм: якщо хто хоче йти за Мною, нехай зречеться себе, і візьме хрест свій, та йде за Мною. Бо хто хоче душу свою зберегти,той погубить її, а хто погубить душу свою заради Мене, той збереже її. Яка бо користь людині, якщо вона здобуде весь світ, а душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою? Бо прийде Син Людський у славі Отця Свого з ангелами Своїми і тоді віддасть кожному за ділами його.” Мф. 16, 24 – 27.

“Бо істинно кажу вам: якщо ви матимете віру як зерно гірчичне і скажете горі цій: перейди звідси туди, і вона перейде; і не буде нічого неможливого для вас.” Мф. 20

“Горе світові від спокус, бо потрібно, щоб прийшли спокуси; але горе такій людині, через яку спокуса приходить.” Мф. 18, 7.

“Істинно також кажу вам: якщо двоє з вас дійдуть згоди на землі просити про всяку річ, то, чого б вони не попросили,буде їм від Отця Мого Небесного; бо, де двоє чи троє зібрані в Ім”я Моє, там Я серед них.” Мф. 18, 19 – 20.

“Легше верблюдові пройти крізь вушко голки, ніж багатому в Царство Боже ввійти.” Мф. 19, 24.

“Ви знаєте,що князів народів панують над ними, і вельможі володіють ними. Не так буде у вас : але хто хоче бути між вами більшим, нехай буде вам слугою.І хто хоче між вами бути першим, нехай буде вам рабом.Так само Син Людський не для того прийшов, щоб Йому служили, а щоб послужити і віддати душу Свою на спасіння багатьох.” Мф. 20, 25 -28.

“Учителю,яка заповідь найбільша в законі? Ісус сказав йому: полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю.Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе. На цих двох заповідях утверджується весь Закон і Пророки.” Мф.22, 36 – 40.

“Горе вам книжники і фарисеї , лицеміри , що уподібнюєтесь розмальованим гробам ,які зовні здаються гарними ,а всередині повні кісток мертвих і всякої нечистоти . Так і ви на вигляд здаєтесь людям праведними , а всередині повні лицемірства і беззаконня.” Мф. 23, 27 – 28.

“Отже. пильнуйте, бо не знаєте, в яку годину Господь ваш прийде.” Мф. 24, 42.

“Тоді Ісус говорить йому:( Петрові) поверни меч твій на його місце, бо всі, хто візьме меч, від меча і загинуть.” Мф. 56, 52.

“І, наблизившись, Ісус сказав їм: дана Мені всяка влада на небі і на землі. Отже, йдіть, навчайте всі народи, хрестячи їх в ім”я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все, що Я заповів вам; і ось Я з вами по всі дні, до кінця віку.Амінь.” Мф. 28, 18 – 20.
Календар новин

Залишити відповідь