Чудеса Божої Матері

Божа Мати охороняй нас від усякого зла

Просимо Тебе Борщівська Божа Мати, охороняй нас від усякого зла своєю материнською любов’ю!

“…За вірою вашою нехай буде вам…”(Євангеліє від Матвія гл. 9 ст. 29)

Возлюблені в Господі Браття і Сестри, в цьому розділі Ви зможете прочитати про неймовірні випадки зцілень які відбулись з людьми, хто зі щирою любов’ю і палкою вірою звертався до ікони Борщівської Божої Матері.

Я захворіла катарактою в 1996 році. Після операції зір лише частково відновився. До лікарів не змогла звернутися через матеріальну скруту. Так пройшло майже чотири роки і я здалася на Божу ласку, і вирішила промивати очі святою водою яка освячується біля каплички на місці з’явлення Божої Матері. І сталося диво – за декілька разів, зір почав відновлюватися і прийшов до норми. Тепер я продовжую малювати. Щиро дякую Борщівській Божій Матері за її любов і ласку.

Марія Роженко, парафіянка собору Борщівської ікони Божої Матері

Цього літа під час роботи у полі я отримала сонячний удар. Обличчя і голова опухли. А було це в суботу. В неділю зранку опухлість не зійшла мені було дуже шкода, що я не зможу піти до церкви на Богослужіння. Я взяла образок Борщівської Матері Божої і почала водити ним по голові і обличчю. І сталося Боже диво: я відчула як біль зникає, і невдовзі мені полегшало так, що я пішла до церкви.

Катерина П., м.Борщів

Я була дуже хвора, лежала в лікарні, у мене була фіброма, врятувати мене могла тільки операція. Але лікарі боялися її робити, бо у мене дуже погано згортається кров і операція могла бути смертельною. Я дуже хвилювалася, плакала і молилась до Божої Матері. Лежачи на операційному столі, по праву сторону якого я побачила Борщівську Божу Матір, таку як на образі (хоча я той образ перед тим ніколи не бачила). Вона сказала мені: «Не бійся операції, іди, все буде добре». І дійсно, завдяки чудесній допомозі Борщівської Божої Матері, операція пройшла успішно. Я жива і здорова.

Ольга Хома с.Худіївці

У 1994р. 31 липня в м.Борщеві при посвяченні першого каменю святого храму, з’явилася над хоругвою Пречиста Діва Марія. Ми Борщів’яни, щасливі тим, що Діва Марія допомагає нам. Наприклад, моя мама, а їй 91 рік, хворіла дуже на очі. Відколи промиває очі водою, що є на подвір’ї нашого святого храму їй стало набагато легше. А зять мій хворів на ноги, йому підказав нащ о.Іван Яворський промивати їх водою. Він ви здоровів і з радістю дякує Пречистій Діві Марії за її допомогу.

Христина Г., м.Борщів

Одного разу в мене раптово почервоніло око, текли сльози і я відчувала сильний біль. Мені вже 78 років і я живу сама. Тому я дуже боялася осліпнути. Я почала щиро молитися до ікони Борщівської Божої атері і просити у неї допомоги. А потім приклала іконочку до ока. На моє превелике здивування вранці я прокинулась без болю. І коли глянула в дзеркало – око було чисте, без червоних плям. Так Борщівська Матінка Божа врятувала мої очі.

Анастасія Чуль мюБорщів

Хочу розповісти про випадок, який стався в нашій родині. Моя сваха, якій 55р., вже перенесла 3 інфаркти. Одна хвороба ще не відійшла як наступає інша. Одного разу вона йшла на роботу в лікарню і раптом в неї відмовили ноги. Лікарі поставили страшний діагноз, потрібна невідкладна операція з видалення тромбів. Викликали лікаря з Тернополя. Але чи витримає хворе серце наркоз? Знаючи, що операція буде складною, я вирішила допомогти хворій молитвою до Борщівської Божої Матері в капличці, яка побудована на місці , де було її з’явлення. З лікарні зателефонувала до о. Івана Яворського. Коли приступили до операції в лікарні, розпочав молитву в капличці о. Іван. Весь час поки йшла операція, священик не переставав просити Матінку Божу про здоров’я ревної парафіянки Олени, дуже доброї, чуйної до людських бід. Яке ж було наше здивування, коли почули ми від лікаря: «Сталось Боже диво! Така складна операція, заблоковані обидві ноги, а далась так легко. Чотири тромби видалили за 15хв.! Тепер вся надія на Бога». Коли лікарю сказали, що творилась молитва за здоров’я і щасливу операцію, він похвально відгукнувся: «Воістину все в Божих руках!». Зараз сваха працює, стала веселою, життєрадісною і дякує Матері Божій. І я про це усім розповідаю. Коли мені важко іду в капличку молитися. Дивлячись на образ Борщівської Божої Матері, стає легко, ніби знімається той тягар з яким я прийшла. Добре,що капличка відчинена для всіх християн.

Євгенія Бульваренко м.Борщів

Коли нам було дуже важко на роботі, усе не ладилося, навіть стояло питання про крах нашої організації, одна жінка порадила піти до каплички Борщівської Божої Матері і щиро помолитися, попросити її захисту. Ми так і зробили Пройшов час і все владналося, отже Мати Божа не залишила нас без своєї опіки. Коли захворіла наша мама ми теж молилися у капличці і Пречиста Діва Марія нам допомогла. Ми складаємо їй щиру подяку і віримо у її чудесну поміч.

Петро та Марія м.Борщів

Молодого хлопця, якого везли на операцію, принесли на руках до каплички, помолились, напоїли водою з криниці і Божа Матір його чудесно оздоровила. Зцілений юнак з батьками поїхав додому.

Усне свідчення матері юнака який зцілився

Залишити відповідь